מחלקת האתר

תוכן הפעילות והמשימות הנדרשות

המתנדבים של אתר המשמר החברתי מכינים לפרסום את כל הטקסטים העולים באתר, בהם העדויות הנכתבות על ידי המשקיפים לאחר ביקורם בכנסת. העבודה כוללת הגהה, עריכה טקסטואלית ועריכה תוכנית.

אנו מחפשים מתנדבים בעלי רקע בעריכה לשונית/ עריכת חדשות.

איך זה עובד

במידה ותימצאו מתאימים להצטרפות למחלקה, תצורפו לקבוצת הווטסאפ המחלקתית.

בקבוצת הווטסאפ הזו מעלה מנהלת האתר בקשה לעריכה של עדות מסוימת. אנחנו עובדים בשיטת "מי שתופס ראשון", כך שמי שפנוי לוקח על עצמו את העדות הגולמית, עורך אותה ושולח למנהלת האתר.

היקף הפעילות

רוב העבודה במחלקת העריכה מתרכזת לימים שני – חמישי, היות ובימים אלו נשלחות עדויות המשקיפים. היקף העבודה תלוי ביכולתכם – במידה ואתם פנויים ויכולים "לתפוס" טקסט, אתם מעדכנים שלקחתם, עורכים אותו ושולחים בחזרה. חמש פעמים בשבוע או פעם בשבועיים – זה תלוי בכם.

מלבד הפעילות השוטפת, מתקיימות מדי פעם ישיבות צוות, שההשתתפות בהן משדרגת את העשייה שלכם כיחידים, ושל הצוות כיחידה תפעולית.

עריכת עדות או טקסט נעה בין 30 דקות לשעה בממוצע.

 

כתיבה לאתר האינטרנט

אחת השאיפות שלנו במסגרת אתר המשמר החברתי, היא שישמש הן כמקור מידע לציבור והן כבמה למאמרים בנושאים שאנחנו עוסקים בהם, ולכן אנחנו מחפשים כותבים.

סגנון הכתיבה שאנחנו מחפשים הוא מגוון ורחב, והנושאים שניתן לכתוב עליהם נעים בסקלה המאוד רחבה של "חברתי-כלכלי" ואם אפשר אז גם מנקודת מבט פרלמנטרית. לדוגמה – חקיקת דיור בר השגה, הטיפול של הכנסת במשאבי הגז והטבע.

הציפייה שלנו היא לכתבה אחת בחודש, על מנת שייווצר רצף והיכרות עם הכותב.

מעוניינים להצטרף אל מחלקת האתר? מלאו פרטיכם כאן ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

 

נגישות
HTML Generator Sample Page

האתר נבנה ע"י - 5BreadCrumbs