חומרי רקע

פרופיל ועדת הכספים, לוח זמנים לתאריך 16.11.11

ועדת הכספים יו"ר: משה גפני (יהדות התורה) נושאים עיקריים: תקציב המדינה; מסים לכל סוגיהם; מכס ובלו; מלוות; ענייני מטבע חוץ; בנקאות ושטרי כסף; הכנסות והוצאות המדינה. חברי הוועדה: רוחמה אברהם בלילא (קדימה); זבולון אורלב (הבית היהודי); דויד אזולאי (ש"ס); אורי יהודה אריאל (האיחוד הלאומי); מגלי והבה (קדימה); עינת וילף (העצמאות); יצחק וקנין (ש"ס); שי חרמש (קדימה); אחמד טיבי (רע"מ-תע"ל); חיים ... [קרא עוד]

פרופיל הוועדה לזכויות הילד לוח זמנים לתאריך 15.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדה לזכויות הילד יו"ר: זבולון אורלב (הבית היהודי – מפד"ל החדשה) נושאים עיקריים: הגנה על הילדים וקידום מעמד הילדים ובני הנוער, במטרה לממש את זכויותיהם ברוח האמנה הבינלאומית לזכויות הילד, לרבות מימוש העקרונות של טובת הילד, אי-אפליה, הזכות להתפתחות בתנאים נאותים וזכות של ילדים ובני נוער להשמיע את דעתם ולהשתתף בעניינים הנוגעים בהם. חברי הוועדה: אופיר אקוניס ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת הכלכלה, לוח זמנים לתאריך 15.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת הכלכלה יו"ר: כרמל שאמה (ליכוד). נושאים עיקריים: מסחר ותעשייה; אספקה וקיצוב; חקלאות ודיג; תחבורה – ספנות, תעופה, מערכת הכבישים, תחבורה ציבורית, הרכבת והבטיחות בדרכים; איגוד שיתופי; תיאום ותכנון כלכלי; פיתוח; זיכיונות המדינה ואפורופוסות על הרכוש; רכוש הערבים הנעדרים; רכוש היהודים מארצות האוייב; רכוש היהודים שאינם בחיים; עבודות ציבוריות ובינוי ושיכון; צרכנות והגנת הצרכן; האנרגיות והתשתיות – ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת החינוך התרבות והספורט לוח זמנים לתאריך 15.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת החינוך התרבות והספורט יו"ר: אלכס מילר (ישראל ביתנו); זבולון אורלב (הבית היהודי) נושאים עיקריים: חינוך; תרבות; מדע; אמנות; שידור; קולנוע; תרבות הגוף. חברי הוועדה: מסעוד גנאים (רע"מ-תע"ל); רונית תירוש (קדימה); אנסטסיה מיכאלי (ישראל ביתנו); חיים אמסלם (ש"ס); יעקב (כצל'ה) כ"ץ (האיחוד הלאומי); עינת וילף (העצמאות); ציון פיניאן (ליכוד); ג'מאל זחאלקה (בל"ד); דניאל בן סימון (העבודה); מוחמד ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת העבודה הרווחה והבריאות לוח זמנים לתאריך 15.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת העבודה הרווחה והבריאות יו"ר: חיים כץ (ליכוד). נושאים עיקריים: עבודה; ביטחון סוציאלי לרבות מערכת הבטחת הכנסה; המוסד לביטוח לאומי; בריאות; סעד; שיקום; נכים ושיקומם לרבות נכי צה"ל ומשפחות נפגעי מלחמה וכן נפגעים אחרים; עבריינים צעירים; גמלאות ותגמולים; חוקת התשלומים לחיילים ולמשפחותיהם. חברי הוועדה: רחל אדטו (קדימה); אילן גילאון (התנועה החדשה מרצ); אורלי לוי-אבקסיס (ישראל ביתנו); שלי ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת הכלכלה, לוח זמנים לתאריך 15.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת הכלכלה יו"ר: דוד אזולאי (ש"ס). נושאים עיקריים: טיפול ומתן מענה שוטף לפניות הציבור שמגיעות לוועדה מאזרחים וארגונים שונים; קיום קשר שוטף עם משרדי הממשלה ועם נציגי פניות ציבור בגופים שונים, תוך כדי הבטחת זכויותיהם וסמכויותיהם לטיפול בפניות הציבור במוסדותיהם; הסדרת נושא הטיפול בפניות הציבור במוסדות הממשלתיים והציבוריים לשם קביעת נורמות טיפול אחידות ככל האפשר בין כל ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת הכספים , לוח זמנים לתאריך 15.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת הכספים יו"ר: משה גפני (יהדות התורה) נושאים עיקריים: תקציב המדינה; מסים לכל סוגיהם; מכס ובלו; מלוות; ענייני מטבע חוץ; בנקאות ושטרי כסף; הכנסות והוצאות המדינה. חברי הוועדה: רוחמה אברהם בלילא (קדימה); זבולון אורלב (הבית היהודי); דויד אזולאי (ש"ס); אורי יהודה אריאל (האיחוד הלאומי); מגלי והבה (קדימה); עינת וילף (העצמאות); יצחק וקנין (ש"ס); שי חרמש (קדימה); אחמד ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת הכלכלה, לוח זמנים לתאריך 14.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת הכלכלה יו"ר: כרמל שאמה (ליכוד). נושאים עיקריים: מסחר ותעשייה; אספקה וקיצוב; חקלאות ודיג; תחבורה – ספנות, תעופה, מערכת הכבישים, תחבורה ציבורית, הרכבת והבטיחות בדרכים; איגוד שיתופי; תיאום ותכנון כלכלי; פיתוח; זיכיונות המדינה ואפורופוסות על הרכוש; רכוש הערבים הנעדרים; רכוש היהודים מארצות האוייב; רכוש היהודים שאינם בחיים; עבודות ציבוריות ובינוי ושיכון; צרכנות והגנת הצרכן; האנרגיות והתשתיות – ... [קרא עוד]

פרופיל הוועדה המיוחדת לנושא העובדים הזרים, לוח זמנים לתאריך 14.11.11

המשמר החברתי בכנסת הוועדה המיוחדת לנושא העובדים הזרים יו"ר הוועדה: ניצן הורוביץ (התנועה החדשה מרצ) נושאים עיקריים: היתרי הכניסה לישראל והשהייה בה; עובדים זרים חוקיים ובלתי חוקיים; מעצר וגירוש עובדים זרים בלתי חוקיים; היתרי עבודה ושילוב הזרים בענפי הבניין, הסיעוד, החקלאות, התעשייה והמסעדנות; תנאים סוציאלים ובכלל זה: בריאות, רווחה,חינוך, טיפול הרשויות, טיפול העמותות ועוד; הערה: עבודת הוועדה מתמקדת בכל תחומי ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת המדע והטכנולוגיה, לוח זמנים לתאריך 14.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת המדע והטכנולוגיה יו"ר: מאיר שטרית (קדימה) נושאים עיקריים: מדיניות מחקר ופיתוח אזרחי בישראל; טכנולוגיות מתקדמות; מחקר ופיתוח סביבתי; מחקר מדעי באקדמיה ישראלית למדעים; מחקר מדעי שלא במוסדות להשכלה גבוהה; מכוני מחקר; מדענים ראשיים של כלל משרדי הממשלה; מועצה לאומית למחקר ופיתוח; קרנות מחקר; מידע ומחשוב. חברי הוועדה: אברהם מיכאלי (ש"ס); דניאל בן סימון (העבודה); עינת וילף ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת הפנים והגנת הסביבה, לוח זמנים לתאריך 14.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת הפנים והגנת הסביבה יו"ר הוועדה: ח"כ אמנון כהן (ש"ס) תחומי עיסוק: שלטון מקומי, בניין ערים, כניסה לישראל ומרשם אוכלוסין, אזרחות, עיתונות ומודיעין, עדות, ארגון הדתות של יהודים ושל לא יהודים, משטרה ובתי סוהר, איכות הסביבה. חברי הוועדה: דוד אזולאי (ש"ס); דב חנין (חד"ש); אורי מקלב (יהדות התורה); אריה ביבי (קדימה); חמד עמאר (ישראל ביתנו); יעקב אדרי ... [קרא עוד]

פרופיל הוועדה לקידום מעמד האישה, לוח זמנים לתאריך 14.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדה לקידום מעמד האישה יו"ר: ציפי חוטובלי (ליכוד). נושאים עיקריים: קידום מעמד האישה לקראת שיוויון בייצוג; בחינוך ובמעמד האישי; וכן למניעת אפליה בשל מין או נטייה מינית בכל התחומים; להקטנת פערים בכלכלה ובשוק העבודה ולמאבק באלימות כלפי נשים. חברי הוועדה: דניאל בן סימון (העבודה); דני דנון (ליכוד); נסים זאב (ש"ס); אורית זוארץ (קדימה); חנין זועבי (בל"ד); שלמה ... [קרא עוד]

פרופיל, ועדת העבודה הרווחה והבריאות, לוח זמנים לתאריך 14.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת העבודה הרווחה והבריאות יו"ר: חיים כץ (ליכוד) נושאים עיקריים: עבודה; ביטחון סוציאלי לרבות מערכת הבטחת הכנסה; המוסד לביטוח לאומי; בריאות; סעד; שיקום; נכים ושיקומם לרבות נכי צה"ל ומשפחות נפגעי מלחמה וכן נפגעים אחרים; עבריינים צעירים; גמלאות ותגמולים; חוקת התשלומים לחיילים ולמשפחותיהם. חברי הוועדה: רחל אדטו (קדימה); אילן גילאון (התנועה החדשה מרצ); אורלי לוי-אבקסיס (ישראל ביתנו); שלי ... [קרא עוד]

פרופיל הוועדה לענייני ביקורת המדינה, לוח זמנים לתאריך 14.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדה לענייני ביקורת המדינה יו"ר הוועדה: רוני בר-און (קדימה) נושאים עיקריים: דיון בדוחות מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור; סמכויות על-פי חוק מבקר המדינה וחוקים אחרים; מעמדם וסמכויותיהם של מבקרים פנימיים; הוועדה לענייני ביקורת המדינה רשאית להורות על מינוי ועדת חקירה ממלכתית בעקבות דיון בדוח מבקר המדינה. חברי הוועדה: אורי אורבך (הבית היהודי); אופיר אקוניס (ליכוד); אורי יהודה ... [קרא עוד]

פרופיל ועדת החינוך התרבות והספורט, לוח זמנים לדיונים ביום 14.11.11

המשמר החברתי בכנסת ועדת החינוך התרבות והספורט. יו"ר: אלכס מילר (ישראל ביתנו); זבולון אורלב (הבית היהודי) נושאים עיקריים: חינוך; תרבות; מדע; אמנות; שידור; קולנוע; תרבות הגוף. חברי הוועדה: מסעוד גנאים (רע"מ-תע"ל); רונית תירוש (קדימה); אנסטסיה מיכאלי (ישראל ביתנו); חיים אמסלם (ש"ס); יעקב (כצל'ה) כ"ץ (האיחוד הלאומי); עינת וילף (העצמאות); ציון פיניאן (ליכוד); ג'מאל זחאלקה (בל"ד); דניאל בן סימון (העבודה); מוחמד ... [קרא עוד]

מידע על חוק ההסתננות

המשמר החברתי בכנסת מהי בעצם הצעת החוק? הצעת החוק הינה תיקון לחוק למניעת הסתננות משנת 1954 (החוק הקיים), שנועד במקורו להתמודד עם בעיות בטחוניות הנובעות מהסתננות גורמים עויינים, ותלוי בקיומו של מצב חירום. ההצעה מבטלת את תלותו של החוק בקיומו של מצב חירום, אך אינה מבטלת את ההוראות הפליליות המחמירות, שקבועות באותו חוק ואשר נועדו להתמודד עם עבירות ביטחוניות בעת ... [קרא עוד]

נגישות
חומרי רקע | המשמר החברתי - Page 10

האתר נבנה ע"י - 5BreadCrumbs