אנשים ותפקידים

המשמר החברתי הוא ארגון מתנדבים שעיקר פעילותו מתבצעת על ידי מאות אזרחים מן השורה. פעילי המשמר החברתי משקיפים בדיוני הכנסת, חוקרים הליכי חקיקה, עורכים טקסטים ומפרסמים את תוצרי הארגון. את המתנדבים שלנו מלווה צוות המשמר שמרכז את הפעילות השוטפת של הארגון. הוועד המנהל של המשמר נבחר כל שנתיים, ומתווה את מדיניות הארגון, קובע עמדות עקרוניות בסוגיות רלוונטיות ומאשר את תוכנית העבודה ואת התקציב. חברי ועדת הביקורת אחראים על ההתנהלות התקינה של העמותה ומוסדותיה בהתאם לחוק, והם הכתובת לפניות בעניין זה.

הצוות:

דנה גנאל

בוגרת תכנית פכ"מ (פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה) באוניברסיטה העברית. מורה לחברה וכלכלה ועורכת בזמנה הפנוי.

מ"מ מנכ"ל המשמר החברתי

Ceo@hamishmar.org.il

חברי הוועד המנהל:

אריה לוי

גמלאי היי-טק ותושב נתניה. בעל תואר ראשון במתמטיקה וסטטיסטיקה מהאוניברסיטה העברית,  ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב. פעיל במשמר החברתי משנת 2014.

יו"ר הוועד המנהל 

chair@hamishmar.org.il

arie.levy2002@gmail.com

 בעז רקוץ'

בעז רקוץ'

המנכ"ל הראשון של המשמר החברתי, משמש כמג"ד במילואים, חבר ועד מנהל במרכז השל לסביבה וקיימות, ומחזיק בתואר שני בפיתוח כלכלי ופוליטי מאוני' קולומביה. מאמין בכוחה של נחישות אזרחית לשנות את יחסי הכוחות בין נבחרי הציבור לבוחריהם.

management@hamishmar.org.il

 יורי נחושתן יורי נחושתן

תושב גבעתיים, שותף מנהל במשרד עורכי-דין נחושתן, ספרן, שרף, יפה ושות'. בעבר חבר קבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית, וכן חבר במועצה הציבורית של ארגון "אמון הציבור".

ynehushtan@gmail.com

  יפתח בריל

יליד קיבוץ בארי. בוגר מחזור ג' של תכנית פכ"מ (פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה) באוניברסיטה העברית. דוקטורנט ובעל תואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת תל-אביב. פועל דפוס בעבר, עורך בכלכליסט ומתרגם ספרות פילוסופית בהווה

iftachbrill@yahoo.com

חברי ועדת הביקורת:

עפרה לוי

יועצת משפטית ומשנה למנכ"ל בארגון "אמון הציבור". בעלת ניסיון של כ-13 שנים בייעוץ משפטי במגזר העסקי והשלישי. עסקה בניהול במגזר השלישי ובקידום מטרות חברתיות, לרבות עבודה מול משרדי ממשלה.

ILANA-150x150[1]

אילנה בן עזרא

עורכת דין, ופעילה במשמר מאז אוקטובר 2011.

ilanabez@netvision.net.il

 

נגישות
HTML Generator Sample Page

האתר נבנה ע"י - 5BreadCrumbs